•   O Stowarzyszeniu Pysząca.Śrem.pl – strona aktywnych mieszkańców Pyszącej
Polecaj nas:

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie „Pysząca – razem i dla wszystkich” zostało utworzone 6 października 2011 roku. Powstało ono z inicjatywy mieszkańców, którzy chcą zmienić wizerunek wsi Pysząca oraz zintegrować społeczność lokalną. Członkowie Stowarzyszenia chcą również skłonić mieszkańców do dbania o dobry wizerunek ich miejscowości i aktywnego udziału we wszystkich inicjatywach społecznych organizowanych w Pyszącej.

Stowarzyszenie działa zgodnie ze statutem zatwierdzonym na zebraniu założycielskim, którego tekst jednolity można przeczytać tutaj.

Jeśli masz ciekawe pomysły, których samemu nie możesz zrealizować  lub, po prostu, chcesz się zaangażować w życie Pyszącej i pomóc w działaniu na rzecz wszystkich mieszkańców naszej miejscowości, przyłącz się do Stowarzyszenia. Jak zostać członkiem Stowarzyszenia „Pysząca – razem i dla wszystkich” dowiesz się na stronie „Zostań Członkiem Stowarzyszenia„. Zapraszamy wszystkich chętnych!